Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Daria Nawój otrzymała powołanie do składu reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy Juniorów w konkurencji wspinaczki bouldering.
 
Zawody odbędą się w austriackim Graz w dniach 3-6 sierpnia br., zawodniczka Sportivy rywalizować będzie w najstarszej kategorii wiekowej młodzieżowców. Zarząd Polskiego Związku Alpinizmu powołał na te zawody dziesięcioosobowy skład zawodników.
Daria to świeżo upieczona mistrzyni Polski młodzieżowców w konkurencji bouldering (Kraków, 02.07). Z powodzeniem startuje również w dwóch pozostałych konkurencjach wspinaczki: prowadzeniu i na czas, w których także podczas tegorocznych mistrzostw wywalczyła pozycje medalowe.
Wspierana przez Decathlon Tarnów zawodniczka przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry narodowej w Zakopanem, które stanowi jeden z ostatnich etapów przygotowań do mistrzostw Europy. Po zgrupowaniu uda się na kilkudniowy obóz klubowy w skałkach Jury Północnej, po którym nastąpi wyjazd z reprezentacją do Austrii.
Liczba odsłon: 230
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.