Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Wakacje to okres przeznaczony na odpoczynek od nauki oraz regenerację sił po całym roku szkolnym. Celem półkolonii było zapewnienie dzieciom bezpiecznego, ciekawego i aktywnego wypoczynku w czasie wolnym.

W dniach od 27.06 do 8.07 uczniowie Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich uczestniczyli w półkolonii letniej. Udział w niej wzięło 30 uczniów. Dzięki bogatemu programowi podopieczni brali udział w wielu wycieczkach. Były to wyjazdy do Krakowa – do Ogrodu Doświadczeń, do Ciężkowic – do Skamieniałego Miasteczka, do Zalasowej – do Wioski Indiańskiej, do Pacanowa –Europejskiego Centrum Bajki. Dzieci korzystały także z basenu znajdującego się w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczniowie wzięli również udział w dwóch seansach filmowych – „Za duży na Bajki”, oraz „Minionki”.

Uczestniczyli również w wielu grach i zabawach ruchowych, a także plastycznych, które pobudzały ich kreatywność. Zajęcia z elementami profilaktyki pokazały dzieciom, jak panować nad swoimi emocjami oraz jak dbać o zdrowie.

Czas półkolonii był dla dzieci okazją do wzajemnych spotkań , wspólnych zabaw, integracji, a także lekcją przyrody i bezpieczeństwa.

Zadowolenie oraz uśmiech na twarzach dzieci to najlepsze potwierdzenie, że czas spędzony na półkolonii dostarczył im wielu wrażeń i był dla nich niezapomnianym przeżyciem. Dziękujemy za tak liczny udział w wakacyjnej przygodzie. Do zobaczenia za rok.

 

Liczba odsłon: 124
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.