Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W dniach 27 czerwca do 8 lipca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Żabnie dla 105 dzieci zorganizowano półkolonię profilaktyczno-wychowawczą, gdzie przez dziesięć dni dzieci miały zapewniony ciekawy, aktywny i bezpieczny wypoczynek.

Koloniści brali udział w wycieczkach: do Centrum Bajki w Pacanowie, zwiedzili Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach, byli w Krakowie w Ogrodzie Doświadczeń oraz w Wiosce Indiańskiej w Zalasowej. Dzieci podczas półkolonii dwukrotnie korzystali z krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej oraz byli w kinie w Tarnowie na seansie: „Za duży na Bajki” oraz „Minionki”.

Czas półkolonii był okazją do wspólnych zajęć sportowych, zabaw oraz integracji. Zajęcia te pozwoliły dzieciom na rozładowanie energii oraz przyczyniły się do poprawy kondycji fizycznej. Uczniowie wzięli udział w warsztatach profilaktycznych promujących zdrowy styl życia, uczestniczyli w pogadankach o nałogach, uzależnieniach, uczyli się panować nad złością i agresją.

Na zakończenie półkolonii wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, serdecznie się pożegnali i z uśmiechami na twarzach zakończyli wspólną przygodę. Nie zabrakło również słów podziękowań za mile spędzony czas wakacji.

Dziękujemy Burmistrz Żabna, Pani Marcie Herduś oraz Gminnej Komisji Alkoholowej za przekazanie środków finansowych na dofinansowanie półkolonii w naszej szkole.

 

 

   
Liczba odsłon: 258
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.