Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Sukces strzelecki uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Janusza St. Pasierba w Żabnie- II miejsce w klasyfikacji generalnej dziewcząt i chłopców w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Janusza St. Pasierba w Żabnie zajęli II miejsce w Międzyszkolnej Tarnowskiej Lidze Strzeleckiej 2021/2022.

Jak co roku Tarnowski Klub Strzelecki LOK zorganizował Młodzieżową Ligę Strzelecką, w której wzięło udział 14 szkół ponadpodstawowych z Tarnowa i Żabna . W tym gronie zwyciężyło I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego, a drugie miejsce zajął Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Janusza St. Pasierba w Żabnie, pokonując 12 szkół tarnowskich.

Naszą szkołę, pod opieką p. Sławomira Kurzydyma reprezentowało 59 uczniów: 22 dziewczyny i 37 chłopców. Najlepsze miejsca zajęli w poszczególnych kategoriach: pistolet pneumatyczny- dziewczyny I miejsce Iwona Nowak z kl. II THI; pistolet pneumatyczny- chłopcy I miejsce Dominik Świerczek z kl. IV THGI; karabin pneumatyczny- dziewczyny VIII miejsce Wiktoria Kaczówka z kl. I TG; karabin pneumatyczny- chłopcy IV miejsce Dominik Nowak z kl. II THI.

Nasz sukces był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Żabno, które umożliwiło uczniom dojazd na strzelnicę LOK w Tarnowie. Dziękujemy Pani Burmistrz Marcie Herduś za pomoc w osiągnięciu tego sukcesu i w realizacji pasji sportowych uczniów żabnieńskiej szkoły.

 

  
Liczba odsłon: 283
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.