Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 

Uroczystym koncertem pod hasłem „Wieczór Talentów” zakończył się rok kulturalno-edukacyjny 2021/2022 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Wydarzenie było nie tylko podsumowaniem pracy instruktorów, ale przede wszystkim było okazją do publicznego zaprezentowania się na scenie uczestników zajęć prowadzonych w Centrum Kultury. Dla wielu z nich był to pierwszy występ przed publicznością. Wszyscy poradzili sobie doskonale. Wychowankowie Marty Czechowskiej, Kamila Patulskiego i Moniki Kuty zachwycali śpiewem, grą na pianinie, gitarze i perkusji.

Na „Wieczorze Talentów” nie zabrakło także i innych dziedzin, którymi na co dzień zajmuje się Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Swoją obecność zaakcentowali członkowie Klubu Plastyki, którzy pod kierunkiem Kamili Ryby przygotowali wystawę swoich prac, obrazującą efekty ich całorocznej działalności. Nie zabrakło też fotografii, którymi z kolei pochwalili się uczestnicy warsztatów fotograficznych prowadzonych przez Krzysztofa Wójcika. Wystawę prac plastycznych i fotograficznych można podziwiać w holu Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Na „Wieczorze Talentów” pojawili się także uczestnicy zajęć z projektowania graficznego, które Centrum Kultury realizowało w formule online w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim”. Odebrali oni zaświadczenia dokumentujące ukończenie szkolenia.

Wszyscy uczestnicy koncertu i zajęć prowadzonych w Centrum Kultury otrzymali z rąk zastępcy burmistrza Piotra Brody i dyrektor GCK Marty Warias pamiątkowe certyfikaty i upominki. Jednak największą nagrodą dla wszystkich uczestników i ich instruktorów były gorące brawa od zachwyconej publiczności.

 

 

Liczba odsłon: 77
Autor: GCK
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.