Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 

M-GBP w Żabnie była organizatorem niezwykłego koncertu „Zaśpiewaj z pszczółką”. Na scenie GCK wystąpił zespół „Siostry Wajs & Stonoga” ze swoim autorskim repertuarem.

 

Wesołe piosenki, rytmiczne tańce ze stonogą oraz interaktywna rozrywka porwały uczestników widowiska – zarówno dzieci, jak i ich rodziców - do wspólnej zabawy.

W rytm rockowej muzyki dzieci uczyły się ekologii, zatańczyły do rytmów reggae, przy dźwiękach owocowej samby poznawały różne owoce, uczyły się zaklęć przeganiających koszmary, zespół przekonywał również, że w szkole nie musi być nudno.

 

Zespół „Siostry Wajs & Stonoga” tworzą dwie siostry Agnieszka i Patrycja wraz z zespołem tanecznym. Koncert na żabnieńskiej scenie przejdzie do historii zespołu, ponieważ po raz pierwszy zamiast jednej z sióstr wystąpił Wielki Brat - Paweł Gwizdała zwany Gwizdkiem, który podbił serca publiczności.

 

Koncert odbył się w ramach projektu „Kto ma pszczoły, ten ma miód… – z Biblioteką poznajemy tradycje regionu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Etno Polska. Edycja 2022.

 

 

 

Liczba odsłon: 95
Autor: M.G.B.P.
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.