Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 

Najlepszą formą pomocy zwierzętom ze schroniska jest ich adopcja. Żadne, nawet najlepsze schronisko nie zastąpi im prawdziwego, kochającego domu. Dla bezdomnych zwierząt adopcja jest jedyną szansą na drugie, lepsze życie.

 

 

Zachęcamy ,, ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny’’ do adopcji bezdomnych psów z terenu Miasta i Gminy Żabno umieszczonych w schronisku Azyl w Tarnowie.

 

Z roku na rok potrzebujących pomocy psów z terenu Miasta i Gminy Żabno przybywa. Na chwilę obecną posiadamy 11 przemiłych piesków przebywających w Schronisku w Tarnowie. Czworonogi są pod stałą opieką weterynaryjną, zaczipowane, zaszczepione, po zabiegach sterylizacji. Zależy nam, aby nasze zwierzęta (odłapane z terenu Miasta i Gminy) znalazły bezpieczne domy i szczęśliwe życie oraz nigdy nie były bezdomne. Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad posiadaniem nowego domownika, a tym samym przyjaciela na długie lata to może wśród naszych piesków znajdzie się właśnie ten, który stanie się częścią Waszej rodziny. Zwierzę doceni, że zostało adoptowane, obdarzone miłością i bezinteresownie odwzajemni uczucie swego nowego opiekuna. 

Zachęcamy do podarowania domu i lepszego życia któremuś z tych psów lub suczek. 

 

 

Szczegółowe informacje pod adresem :

Adres schroniska :  ul. Komunalna 31, 33-100 Tarnów

Telefon: 14-625-82-34

 

 

 

Liczba odsłon: 168
Autor: M.G.
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.