Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 

Organizacje pozarządowe od lat udowadniają, że praca na rzecz innych i dobra wspólnego ma ogromny sens. Na co dzień pomagają potrzebującym, działają w różnych obszarach, realizują ciekawe inicjatywy i ważne projekty. Wspólnie doceńmy po raz kolejny najlepsze małopolskie organizacje z naszego regionu, bo w ten sposób możemy im podziękować za ich codzienny wysiłek oraz pracę na rzecz mieszkańców Małopolski!


W 2022 roku Nagroda zostanie wręczona w następujących kategoriach:
1. Polityka Społeczna
2. Kultura i Tożsamość Regionalna
3. Edukacja, Społeczeństwo Obywatelskie i Zrównoważony Rozwój
4. Sport, Turystyka, Ekologia
5. Najlepsza Małopolska Inicjatywa Pozarządowa

Spośród wszystkich laureatów zostanie wybrany LIDER POZARZĄDOWEJ MAŁOPOLSKI KRYSZTAŁY SOLI 2022, który otrzyma nagrodę finansową w wysokości 25 000,00 zł ufundowaną przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Ostatnie dwa lata zmagaliśmy się z pandemią COVID-19, podczas której wsparcie III sektora było nieocenione. Również teraz – od pierwszych dni wojny w Ukrainie – organizacje pozarządowe włączyły się w pomoc osobom uciekającym z ojczyzny ogarniętej wojną. Nominacje do nagrody są również okazją, aby docenić wspólnie po raz kolejny wysiłek Małopolskich organizacji pozarządowych w czynieniu dobra! Warto dodać, że w kategorii „Najlepsza Małopolska Inicjatywa Pozarządowa” na statuetkę mają szansę inicjatywy, działania lub projekt, który wpłynął pozytywnie na życie mieszkańców, rozwój społeczny i gospodarczy. To okazja do pokazania i wypromowania najlepszych inicjatyw podejmowanych przez organizacje pozarządowe.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych do Nagrody „Kryształy Soli” upływa w dniu 29 lipca 2022 r. Wszelkie informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego, a także grafika promocyjna dostępne są na stronie internetowej www.malopolska.pl/ngo oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu UMWM, tel. 12 61 60 121, 12 61 60 982.

 

(Opracowano na podstawie informacji Członka Zarządu Województwa Małopolskiego p. Iwony Gibas)

 

 

Liczba odsłon: 253
Autor: P.F.
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.