Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 

5 czerwca 2022 roku w Publicznym Przedszkolu w Łęgu Tarnowskim Nr 2 odbył się „Indiański Dzień Rodziny”.

 

W niedzielne popołudnie całe rodziny tłumnie zgromadziły się w wyjątkowej, indiańskiej wiosce. Wydarzenie rozpoczęło się od okolicznościowego występu artystycznego przedszkolaków.

 

Dzieci wyraziły swoją miłość i wdzięczność z okazji święta Rodziców. W tym dniu miało też miejsce uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Tuż po przedstawieniu odbyły się zawody dla rodzin. Przygotowano liczne konkurencje, które dostarczyły startującym wiele radości i emocji. Wśród licznych atrakcji były także pokazy wozu strażackiego, samochodu policyjnego, dmuchany zamek, przejażdżka bryczką z kucykami oraz wiele, wiele innych.

 

Dla zgromadzonych został przygotowany wyśmienity poczęstunek oraz wata cukrowa, która sprawiła dzieciom wiele frajdy.

Publiczne Przedszkole w Łęgu Tarnowskim Nr 2 w niedzielę zamieniło się w indiańską wioskę, a rodziny stały się prawdziwymi Indianami w pięknych strojach.

 

 

Piknik rodzinny w stylu indiańskim został przygotowany głownie przez pracowników Publicznego Przedszkola w Łęgu Tarnowskim Nr 2 , a także Gminnego Żłobka w Łęgu Tarnowskim. Natomiast scenariusz imprezy powstał według autorskiego pomysłu Pani Joanny Marty – nauczycielki naszego przedszkola. Niezwykła scenografia wzbudziła spory zachwyt dzieci, rodziców oraz wszystkich gości. 

 

Wydarzenie to z pewnością nie mogłaby się odbyć bez ogromnego zaangażowania Rodziców, którzy chętnie włączyli się w przygotowania, za co serdecznie dziękujemy. „Indiański Dzień Rodziny” na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców.

Pełna fotorelacja z wydarzenia TUTAJ

 

 

Liczba odsłon: 145
Autor: P.F.
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.