Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 

Zgodnie z art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 ze zmianami) Burmistrz Żabna przedstawił w terminie do dnia 31 maja 2022 r. Radzie Miejskiej w Żabnie, Raport o stanie Gminy Żabno za rok 2021.

Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

W debacie nad Raportem o stanie Gminy Żabno za 2021 rok, zgodnie z art. 28aa ust. 5 ww. ustawy zabierają głos radni oraz na podstawie ust. 6 tego przepisu mogą zabrać również mieszkańcy gminy.

Tym samym mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie. Zgłoszenie to zgodnie art. 28 aa z ust. 8 ustawy o samorządzie gminnym, składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy, zaś mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia.

Sesja, na której zostanie przedstawiony raport o stanie Gminy Żabno odbędzie się 14 czerwca 2022 roku o godzinie 9:00.

W związku z powyższym zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 13 czerwca 2022 r. (poniedziałek), do godziny 16:00 w pok. 18 Urzędu Miejskiego w Żabnie przy ul. Jagiełły 1.


Formularz zgłoszenia do debaty dostępny na stronie BIP


 

 

Liczba odsłon: 266
Autor: P.F.
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.