Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Wczorajszy Dzień Dziecka był powodem wielu uśmiechów i radości i cieszymy się bardzo, że również do nich się przyczyniliśmy. Samorząd Żabna, jak co roku dochował tradycji odwiedzenia naszych najmłodszych w przedszkolach i żłobkach na terenie gminy.

Burmistrz Żabna Marta Herduś, zastępca burmistrza Piotr Broda wraz z kierownikiem ZOSSiP Jolantą Sak składali życzenia najmłodszym dzieciom, wręczając małą niespodziankę w postaci plecaczka na obuwie, który każde dziecko może samodzielnie pokolorować.

Widać było, że w każdej placówce kadra nauczycielska przygotowała dla dzieci atrakcje, czy to w postaci pikniku w plenerze, zabaw sportowych, czy też wycieczek po miejscowości. Dzień był naprawdę wyjątkowy, dlatego też chcemy jeszcze raz złożyć wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia uśmiechu, radości oraz wielu przyjaźni.

Na terenie naszej gminy do wszystkich przedszkoli i żłobków uczęszcza blisko osiemset dzieci. Jeśli z kimś nie udało się wczoraj spotkać, prezent zostanie przekazany przez grono pedagogiczne placówki.

  
Liczba odsłon: 677
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.