Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W dniu 8 maja 2022 r w ramach realizacji zadania publicznego „Wspólne spotkania kino, wycieczka to od starości dobra ucieczka” , (którego wykonawcą było Stowarzyszenie „Razem dla Niedomic”) odbyła się wycieczka seniorów i członków stowarzyszenia do Szydłowa i Buska Zdroju. Była to ostatnia z trzech imprez składających się na to zadanie ,w której udział wzięło 45 osób. Zgodnie z harmonogramem uczestnicy wyjazdu zwiedzili piękne, zabytkowe miasteczko zwane „Polskim Carrcasonne” a następnie udali się do Buska , gdzie mogli spacerować alejkami urokliwego parku zdrojowego oraz korzystać z walorów zdrowotnych znajdującej się tam tężni solankowej. Wycieczka była

Ostatnią częścią zadania na które składał się także wyjazd do kina oraz spotkanie seniorów przy wielkanocnym stole. Kwota przekazana ze środków Gminy Żabno na realizację  całego projektu wyniosła 5 000 zł.

 
Liczba odsłon: 262
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.