Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zaprasza dzieci do udziału w warsztatach kulinarnych. Zajęcia poprowadzą panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Gorzycanie”.

Zaplanowano dwa spotkania warsztatowe. Pierwsze odbędzie się 8 czerwca o godz. 16:00 w M-GBP w Żabnie. Na warsztaty te obowiązują zapisy. Dzieci w wieku 7-10 lat można zgłaszać osobiście w bibliotece w Żabnie lub pod nr tel. 14 645 69 31. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty, które zaplanowano na 14 czerwca o godz. 8.30, odbędą się w filii bibliotecznej w Otfinowie. Weźmie w nich udział grupa zorganizowana.

W czasie zajęć dzieci poznają regionalne przepisy, w tym te przygotowywane z wykorzystaniem miodu i wspólnie upieką pierniczki według tradycyjnego przepisu.

Zajęcia odbędą się w ramach projektu „Kto ma pszczoły ten ma miód…- z Biblioteką poznajemy tradycje regionu” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: EtnoPolska. Edycja 2022.

Liczba odsłon: 84
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.