Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury wspólnie z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Żabnie zapraszają na rodzinny piknik. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na placu pomiędzy Centrum Kultury a Szkołą Podstawową w Żabnie przygotowanych zostanie szereg atrakcji dla małych i dużych. Zaplanowano m.in. plenerowe widowisko "Lodowa kraina", któremu towarzyszyć będzie lodowe disco w śniegu i bańkach mydlanych. Będą pojazdy policyjne i strażackie, malowanie twarzy i tatuaże. Nie zabraknie także kiełbasek i lodów, które ufunduje Zarząd Okręgu Polskiego Związku Łowieckiego oraz pyszności od Stowarzyszenia Rozwoju Siedliszowic "U Tatara". Bedą w tym dniu także sygnaliści i psy myśliwskie z PZŁ w Tarnowie. Bedą zabawy i animacje oraz "miasteczko harcerskie" i pokazy pierwszej pomocy przygotowane przez harcerzy z 5.TDH w Żabnie. Wstęp wolny. Zapraszamy. Dobra zabawa gwarantowana.

W ramach obchodów Dnia Dziecka odbędzie się interaktywne spotkanie teatralne w wykonaniu „Studio Fama”. Wydarzenie zrealizowane zostanie w ramach projektu „Koło kultury", finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego. Projekt realizowany jest w 2 gminach subregionu tarnowskiego przez: Gminne Centrum Kultury i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad projektem sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego – Witold Kozłowski, Burmistrz Radłowa - Zbigniew Mączka i Burmistrz Żabna – Marta Herduś. 

Liczba odsłon: 329
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.