Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Najnowsze rozdanie w ramach programu Małopolskiej Infrastruktury Rekreacyjno- Sportowej gwarantuje dofinansowanie modernizacji kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Bobrownikach Wielkich. Dzięki temu na sportowej mapie gminy przybędzie kolejne nowoczesne, wielofunkcyjne boisko.

W ramach Małopolskiej Infrastruktury Rekreacyjno- Sportowej w naszej gminie zrealizowane zostały już trzy zadania: w Niedomicach, Łęgu Tarnowskimi i Sieradzy. Mieszkańcy tych miejscowości i uczniowie uczęszczający do pobliskich szkół, mogą korzystać z wielofunkcyjnych boisk i przestrzeni zorganizowanej wokół nich. W najbliższym czasie do tego grona dołączy zmodernizowane boisko w Bobrownikach Wielkich.

W ramach dofinansowanie samorząd Żabna otrzymał 118 940,00 zł.

Program Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno- Sportowej (MIRS) polega na udzieleniu jednostkom samorządu terytorialnego z terenu województwa małopolskiego pomocy finansowej na realizację zadań własnych, przeznaczonych na modernizację infrastruktury rekreacyjno – sportowej, spełniającej rolę lokalnych stref aktywności fizycznej, m.in. celem podniesienia standardu, czy rewitalizacji istniejących obiektów sportowych, będących w niedostatecznym stanie technicznym i funkcjonalnym.

Pragniemy przekazać podziękowania Marszałkowi Małopolski Witoldowi Kozłowskiemu, Zarządowi Województwa, Przewodniczącemu Sejmiku Województwa Małopolskiego Janowi Dudzie, a także Wiceprzewodniczącemu Sejmiku Wojciechowi Skruchowi. Obiekty infrastruktury sportowej, które dotychczas udało się gminie zmodernizować w ramach programu MIRS cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy mieli okazję poszerzyć nasza ofertę skierowaną do wszystkich amatorów ruchu i gier zespołowych w terenu naszej gminy.

Liczba odsłon: 196
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Żabnie
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.