Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Bobrowniki pokazały wczoraj dlaczego są WIELKIE.

Piękną uroczystość przywitania Medalistek Mistrzostw Świata Cheerleaders zorganizowała wczoraj społeczność zarówno szkolna, rodzice, koleżanki trenujące w zespole, mieszkańcy miejscowości, jak i samorząd naszej gminy. Przyjazd Medalistek w godzinach wieczornych zgromadził dziesiątki osób czekających pod Szkołą. To tutaj czekała brama z balonów, confetti, race dymne, okrzyki i śpiewy sportowe, flagi. Wszystko w biało- czerwonych barwach. W końcu witane były Reprezentantki Polski, Brązowe Medalistki Mistrzostwa Świata Cheerleaders w Orlando USA.

Euforia zapanowała, w momencie gdy podjechał autokar z Reprezentantkami. Wysiadając kolejno, każda z zawodniczek była witana ogromną wrzawą. Reprezentantki witane były również przez władze samorządowe: Marszałka Małopolski Witolda Kozłowskiego, Starostę Tarnowskiego Romana Łucarza oraz Burmistrz Żabna Martę Herduś.

Następnie na sali gimnastycznej Szkoły odbyła się oficjalna część, gdzie trenerka Agnieszka Wlezień skierowała podziękowania w stronę samorządowców, a w szczególności Marszałka Małopolski, za umożliwienie wyjazdu na Mistrzostwa. Tuż po podziękowaniach Marszałek Witold Kozłowski wręczył zespołowi czek, gwarantujący pełne finansowanie wyjazdu zespołu z Bobrownik Wielkich na Mistrzostwa Europy w lipcu do Grecji. Z pewnością będzie to szansa na przywiezienie kolejnych medali i pokazanie, że w Małopolsce świetnie rozwinęła się dyscyplina cheerleadingu.

Gratulujemy Zawodniczkom tego historycznego sukcesu. Wśród 51 krajów, wśród dziesiątek kategorii nasze Cheerleaderki zachwyciły jurorów. Pokazały talent, świetną prace zespołową i dużą determinację.

Dziękujemy całej społeczności, która kibicowała Reprezentantkom Polski podczas Mistrzostw Świata w Orlando, tym, którzy wsparli organizacyjnie wyjazd, a także tym, dzięki którym wczorajsze świętowanie nabrało blasku!

    
Liczba odsłon: 420
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Żabnie
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.