Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W ramach gminnych obchodów 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na wyjątkowy koncert.

Na scenie w Żabnie wystąpią Andrzej Krzywy (De Mono), Gabriel Fleszar, Aga Dyk (Brathanki) i zespół MONK. Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno polskie pieśni patriotyczne, jak i znane piosenki o tematyce wolnościowej z repertuaru polskich artystów m.in.: Grzegorza Ciechowskiego, Krzysztofa Klenczona, Grzegorza Turnaua, Chłopców z Placu Broni, zespołu Dżem. Artystom towarzyszyć będa muzycy: Paweł Mazur, Paweł Maurycy, Jerzy Drobot, Kamil Patulski, Dawid Pikul i Milena Łącka.

Przed koncertem harcerze z 5 TDH rozdawać będą flagi narodowe. Po koncercie zapraszamy na spotkanie przy stole przygotowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Siedliszowic "U Tatara".

Bezpłatne wejściówki upoważniające do udziału w koncercie można odbierać od 19 kwietnia w Dziale Organizacji Imprez Gminnego Centrum Kultury w Żabnie ul. W. Jagiełły 16.

Liczba odsłon: 172
Autor:
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Żabnie
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.