Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Elżbietą Romanowską, które odbędzie się 4 maja 2022 r. o godz. 18:00.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie można odbierać w M-GBP w Żabnie od 19 kwietnia.

ELŻBIETA ROMANOWSKA - aktorka teatralna i filmowa, prezenterka telewizyjna i spikerka. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu PWST w Krakowie.

Początki kariery Romanowskiej związane są z działalnością teatralną. Występowała m.in. w musicalach wystawianych przez Operę na Zamku w Szczecinie, związana była z gdańskim teatrem muzycznym, Teatrem Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz z wrocławskimi teatrami Capitol, Współczesnym i Piosenki.

Występowała w serialach, m.in.: „Samo Życie”, „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Na dobre i na złe”, „BrzydUla 2”, „M jak miłość”, „Usta usta”, „Ratownicy”, „Świat według Kiepskich”, „Prawo Agaty”, „Hotel 52”, „Sama słodycz”, „Barwy szczęścia” oraz „W rytmie serca”, „2XL”, „Tatuśkowie”. Największą popularność i rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Jolanty Pietrek w serialu „Ranczo”.

Widzowie mogli ją oglądać także na dużym ekranie. Zagrała w takich filmach jak: „Mała wielka miłość”, „Och, Karol 2”, „Jak się pozbyć cellulitu”, „Baby są jakieś inne”, „1920 Bitwa warszawska”, „Pokłosie”, „Dzień kobiet”. W ostatnich latach zagrała w komediach: „Porady na zdrady”, „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” i „Futro z misia”.

Wielokrotnie brała udział w programach rozrywkowych. Wystąpiła w programie „Jak oni śpiewają”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Była prowadzącą programu „Grzeszki na widelcu”, programu rozrywkowego „Anything Goes. Ale jazda!” oraz reality show „Fort Boyard”.

Jest autorką książki „Kobieta nieperfekcyjna”.

Liczba odsłon: 216
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Pomoc dla Ukrainy
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Żabnie
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.