Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Szanowni Państwo,

Niniejszą wiadomością zwracamy się z prośbą  o wzięcie udziału w badaniu na temat oczekiwanego wsparcie przedsiębiorców przez samorząd (w tym oczekiwanej wysokości wsparcia finansowego), w zakresie wychodzenia z kryzysu spowodwnego pandemią COVID-19.  Projekt realizowany jest na rzecz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a jej wypełnienie nie zajmie Państwu więcej niż 5 minut. Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety w terminie maksymalnym do 14.01.2022  gdyż tego dnia dobiega końca realizowane przez nas badanie.

Serdecznie prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem www.panelbadawczy.pl/malopolska - poniżej zamieszczam screeen z pierwszej strony ankiety dla potwierdzenia wiadomości. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią dedykowaną dla badania pod numerem 12 889 99 27.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Liczymy, że wyniki tej, jak i przyszłych edycji badania będą użytecznie również dla Państwa.

Liczba odsłon: 236
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.