Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Modernizacja przyszkolnego zaplecza sportowego była możliwa dzięki wsparciu z programu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno- Sportowa. Jest to już trzeci kompleks boisk, który powstał w ramach tego programu. W 2019 roku oddano do użytku zaplecze sportowe przy szkole w Niedomicach, a w 2020 na tyłach szkoły podstawowej w Łęgu Tarnowskim wykonano również nowe boiska.

W ramach zadania „Budowa boiska wielofunkcyjnego, budowa skoczni w dal z rozbiegiem w ramach modernizacji kompleksu sportowego przy Szkole w Sieradzy” wybudowano boisko wielofunkcyjne do gry w koszykówkę i siatkówkę, zamontowano sześciometrowe piłkochwyty, wykonano skocznię w dal wraz z rozbiegiem 30 m. Zagospodarowano również otoczenie boiska.

Całość prac kosztowała 399 976,75 złotych. Gmina partycypowała w kosztach zadania w kwocie 300 245,75zł, natomiast 99 730,00 zł pochodzi z programu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno- Sportowa.

    
Liczba odsłon: 153
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.