Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dziś do Urzędu Miejskiego w Żabnie zawitali harcerze z V Tarnowskiej Drużyny w Żabnie, którzy wraz z kolędą przynieśli Betlejemskie Światło Pokoju.

Ogień świecy, który został odpalony w betlejemskiej Grocie Narodzenia Pańskiego dotarł do Żabna. Przynieśli go nasi harcerze z V Tarnowskiej Drużyny, dając możliwość by zapłonął on również w żabnieńskim urzędzie.

Dziękujemy serdecznie za kontynuowanie tej pięknej tradycji i za Waszą determinację, by Światło Pokoju dotarło do jak największej liczby osób przed Świętem Bożego Narodzenia.

Dziękujemy również za złożenie wizyty i życzenia bożonarodzeniowe od burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego i prezesa RPWiK Jacka Sarata, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu.

Betlejemskie Światło ma już swoją trzydziestoletnią tradycję i nigdy nie stało się, aby nie wyruszyło w drogę. Nasze dotarło do nas od słowackich druhów, którzy podzielili się nim z innymi harcerzami w Zakopanem.

Dziękujemy serdecznie!

   
Liczba odsłon: 241
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.