Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


V Tarnowska Drużyna Harcerska im. Janusza Korczaka w Żabnie zorganizowała w dniach 10-12 grudnia 2021 roku, wyjazd do  Zakopanego z okazji 30-lecia przybycia Betlejemskiego Światła Pokoju.

Podczas wyjazdu, zwiedziliśmy Muzeum Harcerskie im. Olgi i Andrzeja Małkowskich po którym oprowadzał nas jego założyciel, hm. Lesław Dall, spacerowaliśmy po Krupówkach, Równi Krupowej,  a także przeżyliśmy kulig saniami zakończony ogniskiem. Niektórzy z nas w niezwykłej scenerii złożyli przyrzeczenie harcerskie.

W niedzielę odebraliśmy ogień Betlejemskiego Światłą Pokoju z rąk Komendanta Chorągwi Krakowskiej, który w okresie przedświątecznym rozniesiemy do instytucji, domów pomocy, kościołów, aby na stole wigilijnym w każdym domu mógł zapłonąć ogień z Groty Narodzenia Jezusa.

 W trakcie wyjazdu wszyscy świetnie się bawili. Serdeczne podziękowania składamy Panu Staroście Tarnowskiemu, Romanowi Łucarzowi za wsparcie finansowe naszego wyjazdu.

    
Liczba odsłon: 238
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.