Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gmina Żabno pozyskała środki finansowe w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” na lata 2020-2024. Wysokość dotacji wynosi: 87.500,00 zł, w tym wkład własny, który musi zapewnić organ prowadzący w wysokości: 17.500,00 zł. Wsparciem zostały objęte dwie placówki: Szkoła Podstawowa im. Jana Wnęka w Odporyszowie oraz Szkoła Podstawowa w Sieradzy.

Dofinansowanie przeznaczone jest na realizację zadania publicznego polegającego na zakupie sprzętu, pomocy dydaktycznych oraz narzędzi do terapii, które są niezbędne do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Dzięki zakupionym pomocom dydaktycznym oraz narzędziom do terapii zostaną podniesione kompetencje uczniów oraz nauczycieli poprzez zmianę sposobu myślenia o możliwościach wykorzystania nowych technologii.

Liczba odsłon: 94
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.