Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Już po raz jedenasty w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie odbył się Konkurs Piosenki Religijnej pod hasłem „Ewangelia w piosence”. Celami konkursu było wspieranie osób uzdolnionych wokalnie, popularyzowanie wartościowych treści muzycznych i sacrum w pieśniach i promowanie lokalnych talentów muzycznych. W konkursie zaprezentowali się soliści i zespoły wokalne i wokalno – instrumentalne ze szkół i przedszkoli z terenu gminy Żabno.

Patronat honorowy nad Konkursem objęła Burmistrz Żabna Marta Herduś, a patronatem medialnym wsparli go: Radio RDN Małopolska i Nowa Gazeta Żabnieńska.

Młodych artystów oceniała Komisja Artystyczna, która pracowała w składzie: ks. Janusz Oćwieja, Barbara Marcinkowska i Kamil Patulski. Laureatami Konkursu zostali: Blanka Kuc z Niepublicznego Przedszkola w Pasiece Otfinowskiej, Anna Tarchała ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach Wielkich, Filip Żaba ze Szkoły Podstawowej w Niedomicach i Nikodem Liro z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy oraz zespoły: „Rozśpiewane Przedszkole” z Publicznego Przedszkola w Niedomicach i „FEDE” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach.

Wszyscy uczestnicy XI Gminnego Konkursu Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence” otrzymali pamiątkowe dyplomu i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!

Liczba odsłon: 198
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.