Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza do udziału w koncercie zespołu 40 % bluesa, który realizowany jest w ramach programu „Muzyczny ślad” i nagrany zostanie z udziałem publiczności. Nagrany koncert umieszczony zostanie w sieci. Po zmontowaniu będzie można go oglądać na kanale You Tube GCK i na Facebooku Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się 24 października o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie przy ul. Jagiełły 16. Na scenie wystąpią: Krzysztof Wójcik (wokal, gitara), Jakub Skoczeń (gitara), Kamil Patulski (perkusja), Jarosław Tucki (gitara, wokal) i Mateusz Łapa (gitara basowa). Podczas koncertu usłyszymy autorskie utwory zespołu pochodzące z pierwszej długogrającej  płyty „Niebo tylko dla aniołów”. Nie zabraknie także utworów z najnowszej płyty grupy „Ruszam w drogę. 40% bluesa i przyjaciele” wydanej w 2020 r.

Muzykom, którzy na co dzień tworzą zespół 40% bluesa, towarzyszyć będą młodzi, utalentowani artyści z gminy Żabno. Utwory zespołu zaśpiewają: Martyna Lechowska, Martyna Ogonowska, Julia Czekańska i Gabriel Białas. Na instrumentach klawiszowych zagra Paweł Maurycy.

Bezpłatne wejściówki upoważniające do udziału w koncercie można odbierać w Dziale Organizacji Imprez GCK od 12 października.

Koncert realizowany jest w ramach zadania „40% bluesa – 100% muzyki”. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Burmistrz Żabna, zaś patronatem medialnym objęły go Nowa Gazeta Żabnieńska, Radio RDN Małopolska i portal Koncertowy Tarnów i Okolice. Partnerami wydarzenia są: Gmina Żabno i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyczny ślad”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Liczba odsłon: 77
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.