Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W ubiegłym tygodniu z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych Szkoła Podstawowa w Łęgu Tarnowskim stała się na jeden dzień miejscem, które pozwoliło  się przenieść w różne zakątki Europy, a nawet zasmakować lokalnych specjałów.  Było to możliwe dzięki uczniom klas 4-8, którzy po wcześniejszym wylosowaniu jednego z krajów europejskich, zamienili swoje klasy w miejsca, gdzie można było poczuć klimat danego kraju oraz poznać jego najbardziej charakterystyczne miejsca, stroje i potrawy. W szkole zapachniało włoską kuchnią, można było poczęstować się ciasteczkami z austriacką flagą, zobaczyć irlandzkie elfy. Tego dnia polskie dzień dobry zamieniło się na Buenos Dias, buongiorno, god morgon. Co więcej, było bardzo wesoło i kolorowo.

Dzięki przygotowaniom do obchodów Dnia Języków Obcych uczniowie zdobyli wiele ciekawych informacji na temat krajów europejskich i ich języków urzędowych, a także pokazali, jak świetnie potrafią współpracować jako zespoły klasowe.

Liczba odsłon: 118
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.