Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Już po raz drugi Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie przygotowała projekt literacko-muzyczny, w którym fragmenty swojej twórczości zaprezentują autorzy związani z naszym regionem.

„Wieczór rozświetlony literaturą odbędzie się 15 października (piątek) 2021r. o godz. 18.00 na sali widowiskowej GCK w Żabnie.

 

Podczas spotkania usłyszymy utwory kilku autorów. Wystąpią: Anna Augustyńska, Anna Lekarczyk, Anna Merchut, Barbara Wójcik, Irena Niedzielko, Katarzyna Smolik, Klaudia Leśniowska, Adam Tomczyk, Gabriel Białas i Krzysztof Wójcik. Oprawę muzyczną zapewni Monika Kuta z zespołem, w skład którego wchodzą: Paweł Maurycy, Dawid Pikul, Jarek Tucki, Jerzy Drobot i Kamil Patulski.

 

Projekt „Wieczór rozświetlony literaturą” odbywa się w ramach realizacji projektu „II Żabnieńskie spotkania z literaturą – wokół Tadeusza Nowaka” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Burmistrz Żabna Marta Herduś, patronat medialny radio RDN Małopolska oraz Nowa Gazeta Żabnieńska.

 

Bezpłatne wejściówki do odebrania w M-GBP w Żabnie od 1 października.

 

Liczba odsłon: 107
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.