Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie organizuje XI Gminny Konkurs Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence”, który odbędzie się 26 października  2021 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury.  

Podstawowymi celami Konkursu są: wspieranie osób uzdolnionych wokalne, popularyzacja kultury muzycznej oraz wartościowych treści muzycznych i sacrum w utworach religijnych, a także promocja lokalnych talentów wokalnych.

W Konkursie udział wziąć mogą wychowankowie przedszkoli i uczniowie szkół podstawowych, którzy mieszkają, uczą się lub należą do parafii na terenie gminy Żabno. Konkurs adresowany jest do solistów, zespołów wokalnych, wokalno -instrumentalnych oraz chórów działających w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz parafiach na terenie gminy Żabno.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do dnia 15 października br. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16, 33-240 Żabno lub mailowo na adres gckkonkursy@onet.pl

Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe.

Szczegóły konkursu wraz z Regulaminem i kartą zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie www.ck.zabno.pl

Liczba odsłon: 157
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.