Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zadanie "KOŁO KULTURY", którego celem jest organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie gmin Żabno i Radłów zostało wybrane do realizacji w ramach 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Projekt uzyskał poparcie 4146 osób. Jest to największa liczba głosów w całym subregionie tarnowskim, a trzecia w całej Małopolsce. Projekt „Koło kultury” zakłada długofalowy rozwój kompetencji kulturowych mieszkańców subregionu tarnowskiego poprzez organizację cyklu koncertów, spektakli teatralnych, spotkań z wyjątkowymi osobistościami ze świata kultury: pisarzami, podróżnikami, dziennikarzami, ludźmi estrady. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, wydarzenia zostaną zrealizowane stacjonarnie, hybrydowo lub online. Koszt realizacji tego projektu ma wynieść 150 000 zł.

Gminne Centrum kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie dziękują wszystkim, którzy zagłosowali na projekt „koło kultury” wypełniając kartę do głosowania lub głosując online.

Liczba odsłon: 337
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.