Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej – Filii w Otfinowie gościł Grzegorz Kasdepke, jeden z najchętniej czytanych polskich autorów dla dzieci  i młodzieży, Kawaler Orderu Uśmiechu, Ambasador Polszczyzny Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej.

W spotkaniu autorskim uczestniczyli uczniowie klas III-V Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie oraz Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy.

W trakcie spotkania Pan Grzegorz opowiadał o swoich książkach, często czytając ich fragmenty. Ciekawie opowiadał o związkach frazeologicznych, nawiązując do książki "Co to znaczy...". W pewnym momencie spotkanie przerodziło się w swego rodzaju konferencję prasową - autor zachęcił dzieci do zadawania pytań, obiecując odpowiedzieć na każde z nich. Pytań było dużo: na temat dzieciństwa, ulubionego sportu, ulubionych książek i zwierząt.

Spotkanie przebiegło w fantastycznej atmosferze, a pełne humoru wypowiedzi autora spotkały się z pełnym uznaniem uczestników spotkania i tylko ograniczony czas uratował naszego gościa przed niekończącymi się pytaniami.

Na koniec spotkania autor wpisał się do bibliotecznej kroniki i podpisał książki, które można było nabyć na miejscu.

  
Liczba odsłon: 275
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.