Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie serdecznie zaprasza na spotkanie „Podróże z Jarosławem Kretem”, które odbędzie się 30 września 2021 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej GCK w Żabnie.

Jarosław Kret – dziennikarz, fotoreporter, prezenter telewizyjny. Studiował egiptologię, a także archeologię śródziemnomorską, afrykanistykę i kulturoznawstwo. W latach 90. był reporterem i prezenterem „Teleexpresu”. Prowadził autorski program telewizyjny „Klub Podróżników”, nakręcił kilkadziesiąt filmów dokumentalnych i reportaży w Azji, Afryce, Ameryce Południowej i Europie. Należał do pierwszego założycielskiego składu redakcyjnego magazynu „National Geographic Polska”.

Jest prezenterem pogody i spikerem oraz autorem i współautorem cykli telewizyjnych: „Od słów do głów”, „Planeta według Kreta”, „Podróże z barometrem”. Od czerwca 2020 r. prowadzi na antenie Superstacji swój autorski magazyn „EkoKret”, w którym omawia zagadnienia związane z ekologią. Należy do elitarnego Explorers Club.

Jest autorem książek: „Kret na pogodę”, „Ziemia Święta”, „Madagaskar”, „Moja Ziemia Święta”, „Atlas pogody” (współautor), „Moje Indie”, „Planeta według Kreta”, „Mój Egipt”, „Podróże kulinarne z Jarkiem Kretem. Kuchnia indyjska”, „Mój Madagaskar”, „W Ziemi Świętej”.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie do odebrania w M-GBP w Żabnie od 20 września.

Spotkanie odbędzie się w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki realizowanego we współpracy z Instytutem Książki.

Liczba odsłon: 169
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.