Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie organizuje warsztaty literacko-plastyczne „Zalipiańskie kwiaty wyobraźni” skierowane do uczniów szkół podstawowych z gminy Żabno.

Podczas zajęć dzieci poznają teksty nawiązujące do literatury ludowej oraz wykonają prace plastyczne z wykorzystaniem elementów sztuki ludowej. Warsztaty, które odbędą się w M-GBP w Żabnie oraz Filiach w Łęgu Tarnowskim, Otfinowie, Niedomicach i Niecieczy, poprowadzą malarki z Domu Malarek w Zalipiu.

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „II Żabnieńskie spotkania z literaturą - wokół Tadeusza Nowaka” realizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie. Projekt  dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat honorowy nad projektem sprawuje Burmistrz Żabna Marta Herduś, patronat medialny Radio RDN Małopolska oraz Nowa Gazeta Żabnieńska.

 

Liczba odsłon: 112
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.