Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

NSP 2021

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Kto jeszcze nie zdążył dokonać spisu, będzie miał okazję zrobić to w czasie Dożynek Wojewódzkich, które odbędą się w najbliższą sobotę w Łęgu Tarnowskim (błonia obok budynku  Centrum Kulturalno - Oświatowo - Sportowego przy ul. Witosa).


W trakcie imprezy działać będzie Mobilny Punkt Spisowy, w którym będzie możliwość spisania się przy pomocy pracowników Urzędu Statystycznego oraz rachmistrzów spisowych z naszej gminy lub uzyskania informacji na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Aby się spisać potrzebny będzie numer PESEL. Pytania jakie zadają rachmistrzowie znajdują się pod linkiem https://spis.gov.pl/lista-pytan-w-nsp-2021/
Dla biorących udział w spisie przewidziane są miłe niespodzianki!

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy, a czas upływa 30 września 2021 r. Serdecznie zachęcamy do skorzystania.

 

 

 

Liczba odsłon: 184
Autor: P.F.
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.