Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Wyjątkowy koncert w wykonaniu artystów Studio Accantus odbył się 27 sierpnia w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie.

Na scenie w Żabnie, w repertuarze zarówno bajkowym, jak i musicalowym,  zaprezentowali się czołowi artyści Studia Accantus: Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska – Paciorek, Aleksandra Gotowicka, Kamil Dominiak oraz Kasia Mazurkiewicz na pianinie.

Zachwycona publiczność, która do ostatniego miejsca wypełniła salę widowiskową,  długo oklaskiwała artystów, dziękując im w ten sposób za wspaniały wieczór i niezwykłe doznania artystyczne.

Studio Accantus to utworzony przez Bartłomieja Kozielskiego zespół twórców i wykonawców, który cieszy się ogromną popularnością. Studio zyskało szeroką rzeszę fanów, umieszczając swoje nagrania na kanale You Tube. Codziennie odwiedza go ponad 250 tysięcy widzów, a filmy z piosenkami mają już ponad 360 milionów wyświetleń.

Wokaliści Studia Accantus to utalentowani artyści z dużym dorobkiem scenicznym, występujący na deskach teatrów w całej Polsce, laureaci konkursów, uczestnicy muzycznych programów telewizyjnych.

Koncert zorganizowany został przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie w ramach projektu „Koncertowe Żabno”, który dofinansowany został ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”.

Projekt honorowym patronatem objęty został przez Burmistrz Żabna.

Patronatem medialnym projekt „Koncertowe Żabno” objęli: radio RDN Małopolska, Gazeta Krakowska, Portal nasze miasto, Nowa Gazeta Żabnieńska i portal koncertowy Tarnów.

Liczba odsłon: 251
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.