Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Już za kwartał kibice LKS „IKAR” Odporyszów oraz goście na meczach będą mogli skorzystać z zadaszonej trybuny. W Urzędzie Miejskim początkiem tygodnia została podpisana umowa na wykonanie takiego miejsca przy boisku w Odporyszowie.

„Budowa zadaszonej trybuny oraz dwóch wiat dla zawodników na boisku sportowym w Odporyszowie” z pewnością podniesie jakość oglądania meczy i radość z kibicowania „Ikarowi”. W poniedziałek została podpisana umowa gwarantująca wykonanie trybuny, wiat dla zawodników, chodnika wzdłuż ogrodzenia, przebudowę bramy wjazdowej i ogrodzenia wewnętrznego, a także niezbędnych prac przy instalacji wodociągowej. Wykonawca na całe przedsięwzięcie ma 90 dni od podpisania umowy, dlatego już za kwartał możemy się spodziewać finałowego efektu prac. Gmina na ten cel spożytkuje 473 550,00 zł brutto.

 

Liczba odsłon: 321
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.