Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Wczoraj w obecności Radnych Rady Miejskiej w Żabnie zostały podpisane umowy z Wykonawcą zadań „Przebudowa drogi wewnętrznej działka nr 1304 w miejscowości Otfinów” oraz „Odbudowa drogi gminnej Fiuk-Odporyszów-Fiuk nr K203531 działka nr ewid. 1149 w miejscowości Sieradza w km 0+685 – 1+305” firmą ROAD SYSTEM.

W Otfinowie prace obejmują przebudowę istniejącej jezdni drogi wewnętrznej, przebudowę zjazdów oraz przebudowę pobocza. Termin wykonania to 2 miesiące od dnia podpisania umowy.  Wartość inwestycji to kwota 105 105,37 zł brutto.

W Sieradzy natomiast prace polegają na przebudowie drogi do szerokości 5m, przebudowie zjazdów, remoncie istniejących przepustów oraz konserwacji istniejących rowów odwadniających. Czas realizacji wynosi 4 miesiące od dnia podpisania umowy, a wartość zadania to 678 999,95 zł brutto.

Dziękujemy panu senatorowi RP Kazimierzowi Wiatrowi za wspieranie naszego samorządu w działaniach inwestycyjnych w poprawę bezpieczeństwa i sprawnej komunikacji na naszym terenie.  

Liczba odsłon: 239
Autor: MR
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.