Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W pierwszy tydzień wakacji w Szkole Podstawowej w Żabnie zorganizowano półkolonię letnią dla 45 uczniów klas I-III, gdzie przez pięć dni dzieci miały zapewniony ciekawy, aktywny i bezpieczny wypoczynek.

Koloniści zwiedzili Zalipie -  malowaną wieś oraz uczestniczyli w warsztatach plastycznych, byli w Krakowie w Ogrodzie Doświadczeń, gdzie urządzenia, konstrukcje i modele, pozwoliły im poznać prawa fizyki i świat przyrody.

Czas półkolonii był okazją do wspólnych zajęć sportowych, zabaw oraz integracji podczas pobytu w Parku Strzeleckim oraz w Fly Parku w Tarnowie. Zajęcia te pozwoliły dzieciom na rozładowanie energii oraz przyczyniły się do poprawy kondycji fizycznej. Uczniowie wzięli udział w warsztatach profilaktycznych promujących zdrowy styl życia, uczestniczyli w pogadankach o nałogach, uzależnieniach, uczyli się panować nad złością i agresją, rozmawiali o bezpiecznym korzystaniu z internetu.

Dzieci poznały również zasady gry w kręgle oraz oglądały film animowany w Centrum Kultury w Radłowie.

Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i  niepowtarzalnego. Dzieci codziennie jadły pyszne obiady i desery, które przygotowywały panie kucharki.

Na zakończenie półkolonii wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, serdecznie się pożegnali i z uśmiechami na twarzach zakończyli wspólną przygodę. Nie zabrakło również słów podziękowań za mile spędzony tydzień wakacji.

Dziękujemy Burmistrz Żabna, Pani Marcie Herduś oraz Gminnej Komisji Alkoholowej za przekazanie środków finansowych na zorganizowanie półkolonii w naszej szkole.

 

   
Liczba odsłon: 287
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.