Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dziękuję Radzie Miejskiej w Żabnie za udzielone mi dziś absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za 2020 rok. Miniony rok był bardzo trudnym wyzwaniem dla całego społeczeństwa, a także dla wszystkich samorządowców. Praca w obostrzeniach epidemiologicznych postawiła nas w zupełnie nowej sytuacji.
 
Wyrazy podziękowania za zaangażowanie, sprawną i bardzo dobrą pracę na rzecz naszej gminnej społeczności składam: Zbigniewowi Lustofinowi - wiceburmistrzowi Żabna, na którego wsparcie zawsze mogę liczyć, Skarbnikowi Przemysławowi Saładydze, a także Romanie Baszczewskiej, która piastowała wcześniej to stanowisko, Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Żabnie Andrzejowi Głodowi wraz z wiceprzewodniczącymi Magdaleną Kardaś- Olesińską i Sławomirem Kurzydymem, Radczyni Agnieszce Szakule, dyrektor Gminnego Centrum Kultury Marcie Warias, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Stanisławie Łabno, kierownik Zakładu Obsługi Samorządowych Szkół i Przedszkoli Jolancie Sak, kierownikowi Miejsko- Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Grzegorzowi Mikulcowi, kierownikowi Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej Jerzemu Behounkowi, Jackowi Ramianowi- Prezesowi Gminnego Przedsiębiorstwa Kanalizacyjnego wszystkim pracownikom jednostek samorządu, kierownikom referatów i pracownikom Urzędu Miejskiego, Radnym Rady Miejskiej, Sołtysom i członkom Rad Sołeckich, Dyrektorom szkół i przedszkoli wraz z kadrą. Udzielone absolutorium odbieram jako dodatkową motywację do realizacji kolejnych wyzwań i jeszcze bardziej wytężonej pracy. Dziękuję.
 
Burmistrz Żabna Marta Herduś
Liczba odsłon: 489
Autor: MH
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.