Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zgodnie z art. 28aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym   (Dz. U. z 2020r. poz. 713) Burmistrz Żabna przedstawia Radzie Miejskiej w Żabnie Raport o stanie Gminy Żabno za rok 2020 w terminie do dnia 31 lipca 2021r.

Raport obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza w roku poprzednim.

W debacie nad Raportem o stanie Gminy Żabno za 2020r. zabierają głos radni oraz mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żabnie.

Zgodnie z art. 28aa ust. 8 ustawy o samorządzie gminnym „Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez przewodniczącego rady zgłoszenia.”. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15, chyba że Rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Sesja, na której zostanie przedstawiony raport o stanie Gminy Żabno odbędzie się 8 lipca 2021r. w związku z powyższym zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 7 lipca 2021r., do godziny 15-tej,  w pok. 18 Urzędu Miejskiego w Żabnie, ul. Jagiełły 1

Formularz zgłoszenia do debaty dostępny jest w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Żabnie (pok.1 ) oraz w Biurze obsługi Rady Miejskiej (pok. 18 ) oraz jest załączony do niniejszego zgłoszenia.

 

ZAŁĄCZNIK

Liczba odsłon: 168
Autor: ZL
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.