Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury  i Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają dzieci w wieku 7 - 10 lat na zajęcia wakacyjne. Hasło tegorocznych zajęć brzmi „Wakacje z panem Kleksem”.

Przez 4 tygodnie lipca i 4 tygodnie sierpnia dzieci pod kierunkiem doświadczonych instruktorów będą wykonywać różnorodne zadania. Zamierzamy wspólnie tworzyć, czytać, śpiewać, tańczyć, rysować, malować, fotografować, spacerować, grać…, a przede wszystkim, dobrze się bawić. Zajęcia rozpoczną się 5 lipca i potrwają do 27 sierpnia. Odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 11:00 do 13:00.

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których dokonać można w Bibliotece w Żabnie. Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Przed zapisaniem dziecka na zajęcia należy zapoznać się z Regulaminem, konieczne będzie także podpisanie stosownego Oświadczenia.

Szczegóły na stronach organizatorów www.ck.zabno.pl i www.biblioteka.zabno.pl

Liczba odsłon: 115
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.