Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Uroczystym koncertem pod hasłem „Wieczór Talentów” instruktorzy Gminnego Centrum Kultury w Żabnie podsumowali mijający rok kulturalno – oświatowy.

Podczas koncertu zaprezentowali się instrumentaliści: gitarzyści, perkusiści i pianiści, którzy na co dzień uczą się grać w pracowniach muzycznych pod okiem instruktorów w Centrum Kultury. Wydarzenie było okazją do publicznego zaprezentowania efektów wspólnej, całorocznej pracy. W koncercie wzięło udział 20 uczniów, których przygotowali instruktorzy muzyki GCK Marta Czechowska i Kamil Patulski.

A mijający rok, czas pandemii, nie był łatwy dla edukacji i kultury. Działalność Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, w tym także nauka gry na instrumentach, przeniesiona została do sieci. Przez część roku zajęcia muzyczne odbywały się wyłącznie w sposób zdalny.

Zdalnie spotykał się również zespół wokalny Cantabile, który na co dzień pracuje pod kierunkiem Moniki Kuty. W czasie koncertu zespół zaprezentował kilka piosenek, przygotowanych specjalnie na okoliczność „Wieczoru talentów”.

W mijającym roku Centrum Kultury zrealizowało również ponad 30 - godzinne szkolenie dla młodzieży na temat bezpieczeństwa w Internecie. Uczestnicy tego szkolenia w trakcie koncertu odebrali zaświadczenia uczestnictwa.

Wszystko to sprawiło, że koncert „Wieczór Talentów” był niezwykle dynamiczny i zróżnicowany, zarówno repertuarowo, jak i instrumentalnie.

Podziękowania za wspaniałą prezentację wspólnych osiągnięć dla uczestników koncertu i instruktorów Gminnego Centrum Kultury w Żabnie złożył Burmistrz Żabna Zbigniew Lustofin, życząc muzykom i wokalistom dalszych sukcesów i wytrwałości w pracy nad sobą i swoim talentem.

 

Więcej zdjęć: http://www.ck.zabno.pl/index.php/component/content/article/31-newsy/2021/1238-wieczor-talentow-podsumowaniem-dzialalnosci?Itemid=213 

Liczba odsłon: 241
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.