Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Od 23 czerwca rachmistrz może przeprowadzać spis w domach respondentów.

Od 23 czerwca rachmistrzowie spisowi mogą przeprowadzać wywiady bezpośrednio w ramach Narodowego Spisu Ludności i Mieszkań 2021. Będą oni kontaktować się z osobami, które się jeszcze nie spisały.

Wywiad bezpośredni prowadzony będzie przez rachmistrzów z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

W trakcie przeprowadzenia wywiadu bezpośredniego rachmistrz spisowy zadba o zachowanie dystansu społecznego. Jeśli respondent jest objęty kwarantanną lub izolacją domową, wywiad może odbyć się telefonicznie pod warunkiem przekazania rachmistrzowi numeru telefonu kontaktowego.

Każdy  rachmistrza posiada identyfikator zawierający: imię,  nazwisko, zdjęcie, numer, hologram, nazwę i logo wojewódzkiego biura spisowego, podpis osoby upoważnionej do wystawienia identyfikatora, a także okres, na jaki identyfikator został wystawiony.

W razie wątpliwości tożsamość rachmistrza można sprawdzić poprzez specjalnie przygotowaną aplikację na stronie internetowej https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz przez infolinię spisową (pod numerem 22 279 99 99) lub telefonując do Urzędu Miejskiego w Żabnie pod nr 14 645 60 12.

Liczba odsłon: 118
Autor: JL
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Strategia Rozwoju Gminy Żabno na lata 2021-2030
RFIL
Maluch +
Spis powszechny
Nieruchomości na sprzedaż
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.