Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Miło nam poinformować, że wnioski o dotacje w ramach Programu „KLUB”, złożone przez kluby sportowe z terenu Gminy Żabno tj. MLKS „POLAN” Żabno, LKS „ŁEGOVIA” Łęg Tarnowski i ŚKS „UNIA” Niedomice zostały pozytywnie zaopiniowane w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

W efekcie kluby sportowe, otrzymały dotacje w łącznej kwocie 30.000 złotych. – Gratulujemy. Program KLUB to innowacyjny model bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów sportowych. Dofinansowanie mógł pozyskać każdy klub działający przez co najmniej 3 lata w formie stowarzyszenia i prowadzący szkolenie sportowe, które skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Program pomocowy pn. „KLUB” to nowy model wspierania sportu powszechnego, opracowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, polegający na bezpośrednim wsparciu sportowych środowisk lokalnych, których filarem funkcjonowania jest klub sportowy, definiowany jako centrum aktywności fizycznej oraz miejsce identyfikacji i kształcenia talentów sportowych.

Liczba odsłon: 177
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
Maluch +
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.