Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zorganizowała  Gminny Konkurs Recytatorski „Wierszyki  łamiące języki”. Przeprowadzony został w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolaki - „sześciolatki” i oddziały „zerowe”, uczniowie klas I - III szkoły podstawowej. Patronat nad konkursem sprawowała Burmistrz Żabna Marta Herduś.

Komisja powołana przez Organizatora w składzie: Ilona Stanaszek – główny specjalista ds. teatru MCK „Sokół” w Nowym Sączu, Anna Rąpała – bibliotekarz M-GBP w Żabnie oraz Magdalena Dziura – kierownik Działu Organizacji Imprez GCK w Żabnie w dniu 25 maja 2021 r. oceniła 64 recytatorów. Biorąc pod uwagę dobór tekstu do możliwości wykonawczych uczestnika, stopień trudności utworu oraz ogólny wyraz artystyczny przyznała liczne nagrody i wyróżnienia. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy. Pamiątkowe dyplomy i nagrody, które zostały przygotowane dla wszystkich recytatorów, można odbierać od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00 w M-GBP – Oddział dla dzieci i młodzieży w Żabnie. Filmiki z nagraniami uczestników konkursu można obejrzeć na Youtube i Facebooku biblioteki.

 

Liczba odsłon: 251
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
Maluch +
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.