Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Zapraszamy na fantastyczny Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie w Niecieczy! Wyjątkowe zajęcia na płycie głównej stadionu w Niecieczy już w niedzielę, 6 czerwca 2021 r. Startujemy o godz. 15:00 - nie może Was zabraknąć!

 

W ciągu niedzielnego południa w specjalnie przygotowanych zajęciach sportowych na głównej płycie Stadionu w Niecieczy wezmą udział wszystkie chętne dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

Koszulka ze Słoniem i w barwach Klubu mile widziana. Mamy dla Was przygotowane fantastyczne nagrody oraz atrakcje !

 

Ponieważ chcemy aby ten dzień był wielkim sportowym i rodzinnym Świętem, nie zapomnieliśmy również o Waszych rodzicach oraz rodzeństwie. Oni też nie będą się z nami nudzić na trybunach!

 

Plan wydarzenia przedstawia się następująco: 

  • wyjątkowe zajęcia sportowe na głównej płycie stadionu
  • nagrody i upominki dla uczestników
  • atrakcje i konkursy dla dużych i małych
  • warsztaty dotyczące aktywności fizycznej 

 

Przygotowana i doświadczona kadra trenerów oraz uczestnicy, rodzice i kibice - dla wszystkich będzie to wielkie sportowe święto.

 

Podczas całego wydarzenia, będziemy dbać o bezpieczeństwo i zdrowie naszych podopiecznych, rodziców oraz trenerów. Udział w zajęciach będzie się wiązał z wypełnieniem ankiety zdrowotnej od każdego zawodnika i standardowymi procedurami bezpieczeństwa przed wejściem na obiekt. 

 

Bądźcie w niedzielę, 6 czerwca 2021 r., z nami i zróbmy wspólnie najlepsze sportowe zajęcia w tym roku!

 

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPORTOWYM DNIU DZIECKA:

Aby wziąć udział w Sportowym Dniu Dziecka w Niecieczy wystarczy tylko wypełnić zgłoszenie przez internetowy formularz dostępny pod linkiem obok >>> https://forms.gle/3q5WGVbgh1ntmtwD9 

 

W formularzu zgłaszamy udział tylko dziecka - uczestnika zajęć sportowych na płycie głównej Stadionu. Nie ma potrzeby zgłaszać imiennie pozostałych członków rodziny oraz rodzeństwa.

 

W odpowiedzi oczekujcie wskazówek dotyczących Sportowego Dnia Dziecka - szczegółowe informacje prześlemy na adresy mailowe po zebranych od Was deklaracjach uczestnictwa w wydarzeniu!

 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do zmiany lokalizacji lub terminu wydarzenia w przypadku okoliczności od nas niezależnych (np. warunki pogodowe i inne).

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem: akademia-termalica@bruk-bet.pl , pod telefonem 791 650 102 oraz śledząc profile na mediach społecznościowych Klubu oraz Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Zapraszamy !!!

Liczba odsłon: 296
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
Maluch +
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.