Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W piękny słoneczny dzień, 19 maja 2021 roku, uczniowie przystąpili do zmagań  XVIII Gminnego Konkursu Języka Angielskiego ’’English Festivals ‘’, który swoim patronatem objęła Burmistrz Miasta i Gminy Żabno, Pani Marta Herduś.

Musieli się wykazać nie tylko wiedzą ale także umiejętnościami działania w zespole. Dzieci wykonywały zadania nawiązujące do Świąt Wielkanocy, Walentynek, Bożego Narodzenia czy Dnia Matki,  oczywiście w języku angielskim. W konkursie udział wzięli reprezentanci szkół podstawowych z Żabna, Łęgu Tarnowskiego, Odporyszowa, Sieradzy, Ilkowic, Niedomic
i Bobrownik Wielkich.

Rywalizację jak co roku oceniała komisja w składzie: Pani Anna Gadowska – nauczyciel języka angielskiego w Brzesku, Pani Kamila Ryba – instruktor plastyki w  Gminnym Centrum Kultury w Żabnie oraz Pani Nikola Panek.

Tegoroczny konkurs był wydarzeniem wyjątkowym ze względu na sytuację epidemiczną. Został przygotowany z niezwykłym zaangażowaniem i zawierał wiele nowych obszarów zmagań dlatego wykonanie zadań wymagało od uczestników również kreatywności. Po zaciętej rywalizacji zwycięstwo przypadło reprezentantom klasy III B ze Szkoły Podstawowej w Żabnie, których przygotowywała Pani Renata Kawula.

Nagrody w postaci książek, upominków, gadżetów dla wszystkich uczestników a dla zwycięzców dodatkowo puchar ufundowali: Pani Burmistrz Marta Herduś, powiat tarnowski.

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła mgr Renata Kawula, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Żabnie.

 

Liczba odsłon: 199
Autor: RK
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
Maluch +
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.