Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zapraszamy serdecznie Mieszkańców gminy Żabno oraz wszystkich, którzy pragną uczcić 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja na mszę świętą w intencji Ojczyzny, która odbędzie się w kościele pw. Ducha Świętego w Żabnie o godz. 8:45.
 
W tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, nie przewidujemy tradycyjnego spotkania pod Pomnikiem Poległym za Ojczyznę na Placu Niepodległości w Żabnie. Zapraszamy jednakże do indywidualnego odwiedzenia tego miejsca. W godzinach przedpołudniowych odsłuchać będzie można tutaj pieśni patriotyczne, a przez całą majówkę obejrzeć będzie można wystawę „Polskie symbole narodowe”.
 
Ze względu na brak możliwości wspólnego składania wiązanek kwiatów, Pomnik Poległym za Ojczyznę będzie w tym dniu specjalnie udekorowany, tak aby przypominać nam o Święcie Konstytucji 3-go Maja.
 
 
 
Zachęcamy do spaceru, chwili refleksji przy Pomniku, czy też zapalenia zniczy. Pomimo, że nie możemy wspólnie przeżywać tego Święta jak dotychczas, pragniemy by było ono odpowiednio uczczone w naszej pamięci.
 
Jednocześnie przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa względem siebie i naszych bliskich.
 
Liczba odsłon: 97
Autor: redakcja.zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.