Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Daria Nawój i Eryk Nawój otrzymali stypendia burmistrza Żabna za wybitne osiągnięcia sportowe.

Rokrocznie sportowcy z terenu gminy Żabno, którzy mogą pochwalić się zdobytymi laurami w zawodach, mogą liczyć na wsparcie samorządu w postaci nagrody finansowej. Dziś miało miejsce wręczenie kolejnych stypendiów, dla dwójki wspinaczy, którzy mogą pochwalić się wyjątkowymi dokonaniami na arenie krajowej. Daria Nawój w zeszłym sezonie w kategorii juniorek odniosła sukcesy podczas Mistrzostw Polski na czas, Mistrzostwach Polski w trójboju olimpijskim, Pucharze Europy na czas. Eryk Nawój z kolei wygrywał w Pucharze Małopolski na czas oraz zajmował podium podczas Mistrzostw Polski na czas, czy tez w Mistrzostwach Małopolski w prowadzeniu.

Dyscypliny wspinaczkowe wymagają dużo poświęcenia i rygoru treningowego. Nagrodzeni sportowcy trenują w Tarnowie pod okiem Edyty Ropek, uznanej sportsmenki na arenie międzynarodowej. Życzymy im wielu udanych występów, zdobywania kolejnych laurów, a przede wszystkim wiele satysfakcji w rozwijaniu swojej pasji.

Liczba odsłon: 220
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.