Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


„Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka”.
 
Do ilkowickich Seniorów z wielkanocnymi życzeniami wyruszyła dziś tj. 30.03.2021r. reprezentacja Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach oraz Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Ilkowice: Mirosław Piotrowski – dyrektor Zespołu, Halina Giebułtowska – prezes Stowarzyszenia oraz Ewa Saładyga – wiceprezes. Przestrzegając wszelkich zasad reżimu sanitarnego członkowie delegacji przekazali Seniorom – wraz z życzeniami – pamiątkowe stroiki wielkanocne wykonane przez nauczycieli i rodziców Szkoły i Przedszkola.
 
W nadziei na szybki powrót do popandemicznej normalności kierujemy również życzenia do wszystkich Sympatyków naszej Placówki: Niech Święta Wielkanocne przyniosą radość i wzajemną życzliwość, by stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę do pokonywania trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
 
 
 
 
Liczba odsłon: 237
Autor: Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.