Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Rząd Prawo i Sprawiedliwość wspiera lokalne inwestycje. Pan Premier Mateusz Morawiecki podpisał w środę, 31 marca ważną decyzję dotyczącą naszej gminy. Otrzymaliśmy 1 100 000,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na 2 zadania:
 
- 300 000,00 zł na termomodernizację obejmującą cztery Szkoły Podstawowe: w Bobrownikach Wielkich, w Odporyszowie, w Sieradzy i w Gorzycach.
 
 
- 800 000,00 zł na odbudowę drogi gminnej Fiuk – Odporyszów – Fiuk nr K203531 w miejscowości Sieradza na długości 620m
 
Dziękuję Panu Premierowi Mateusz Morawiecki za przyznanie Gminie Żabno środków na realizację inwestycji. Dziękuję Pani Poseł Anna Pieczarka, Panu Senatorowi Prof. Kazimierz Wiatr, Panu Posłowi Piotr Sak oraz wszystkim Paniom i Panom Parlamentarzystom PiS za udzieloną pomoc w pozyskaniu środków na te ważne zadania inwestycyjne. Dziękuję Panu Wojewodzie Łukasz Kmita oraz Wicewojewodzie Ryszard Pagacz za przyznane Gminie Żabno środki finansowe. Dziękuję wszystkim osobom, które udzieliły poparcia dla tej inwestycji. Dziękuję pracownikom Urzędu Miejskiego za przygotowanie wniosku.
 
Marta Herduś- Burmistrz Żabna
Liczba odsłon: 95
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.